czwartek, 5 stycznia 2012

Nowy Rok


Wszystkim dziewczynom najserdeczniejsze życzenia na Nowy Rok 2012!

ZDROWIA! - Czym jest zdrowie? Miłością do siebie.
SPEŁNIENIA MARZEŃ - Czym jest marzenie? Wyobrażeniem sobie nadchodzącego czasu.
DOBREGO ŻYCIA - Dobre życie jest permanentną podróżą, w której koniec jest zawsze nowym początkiem.
ENERGII I ZAPAŁU - na szukanie swojego miejsca w świecie, na rozpoznawanie swoich potrzeb, bo działania zgodne z naszymi wewnętrznymi pragnieniami czynią nas szczęśliwymi.
DOBREGO HUMORU NA CO DZIEŃ - "Jeśli chcecie, by życie uśmiechnęło się do was, przynieście mu najpierw swój dobry humor" - Spinoza
UMIEJĘTNOŚCI DOCENIANIA CHWILI - Nigdy nie będzie takiej chwili. Ta chwila jest właśnie TERAZ.


Dziś miałyśmy pierwsze spotkanie w nowym roku. Dzieliłyśmy się pomysłami i ustalałyśmy plan naszych spotkań na najbliższe miesiące. Nowością będzie wprowadzony przez Agnieszkę program "To jest mój dzień" Każda z nas ma przydzielony dzień, na który przygotuje zajęcia dla grupy zgodnie z własnym pomysłem, a że pomysłów mamy dużo, to z pewnością zajęcia będą bardzo różnorodne :-)
Lila.

2 komentarze:

 1. Witam
  Bardzo fajna inicjatywa - spotkania dla kobiet. Niedawno przeprowadziłam się do Bełchatowa i z wielką chęcią dołączę do klubu. Co muszę zrobić aby stać się jego członkiem? :)
  Pozdrawiam
  Agnieszka

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapraszam do MCK Gwarek w czwartek o godz. 18.00
  Proszę przynieść ze sobą sznurek ( może być czarny , biały, jaki Pani woli)oraz jakiekolwiek koraliki, gdyż na zajęciach będzie tworzyć biżuterię sznurkową. Zapraszamy serdecznie do naszego kobiecego grona. czeka wiele ciekawych tematów spotkań i wyjątkowy klimat.Pozdrawiam serdecznie Aga Bielska

  OdpowiedzUsuń