wtorek, 24 kwietnia 2012

V Festiwal Kobiecości 2012


Festiwal Kobiecości i Targi Urody to już coroczna tradycja w naszym mieście. W tym roku, to już V edycja tej imprezy, która cieszy się dużym zainteresowaniem. Program Festiwalu zawiera wszystko, co zainteresuje każdą kobietę. Pokazy mody, makijażu, fryzur, porady kosmetyczne dotyczące pielęgnacji ciała, oraz porady dotyczące zdrowego stylu życia. A ponadto występy artystyczne i liczne propozycje form spędzania wolnego czasu. To impreza poświęcona różnym aspektom kobiecości.
Można było wysłuchać porad stylistki i dowiedzieć się o najnowszych trendach w modzie, jak również zapoznać się z tematyką dotyczącą rozwoju osobistego.Uwagę przyciągały różnorodne stoiska z ciekawymi ofertami.Na kobiecej imprezie nie mogło zabraknąć kobiet ze Strefy! :-)
Tu, chwila na kawę i słodkie co nieco:

Nasze dziewczyny wzięły udział w metamorfozie, odważnie oddając się w ręce fryzjera, stylistki i makijażystki.  Niczym doświadczone modelki prezentowały przed szeroką publicznością stroje fachowo dobrane do ich figury i typu urody. Efekt? Super prezentacje!

 KrysiaWiesiaAnia

Ania

 Sylwia

Eulalia
Brawo dziewczyny!
Lila.

1 komentarz:

  1. Dziękuję dziewczyny za ogromne zaangażowanie podczas tworzenia pokazu mody MAKALU oraz METAMORFOZ.
    Jesteście wielkie i wspaniałe.

    OdpowiedzUsuń