czwartek, 21 czerwca 2012

Przed wakacjami

Dziś pierwszy dzień lata i ostatnie przed wakacjami spotkanie w Strefie. Dzięki uprzejmości Joli (i jej rodzinki) mogłyśmy zorganizować sobie uroczyste zakończenie w Ośrodku Wypoczynkowym "Słok". Wśród sosen, przy długim stole, nad którym unosił się zapach pieczonych kiełbasek rozmawiałyśmy o dalszej działalności Strefy, o własnych planach na zbliżające się wakacje, jak również dzieliłyśmy się doświadczeniami w typowo babskich sprawach - w jakim solarium najszybciej i najbezpieczniej się opalić, czy w którym fitness klubie najlepiej poprawić kondycję ;-)Sylwia, miłośniczka turystyki dostarczyła nam sporo folderów. To niewiarygodne, że w niewielkiej odległości, bo w zasięgu naszego województwa i w jego sąsiedztwie jest aż tyle turystycznych atrakcji i ciekawych miejsc! Planujemy w przyszłości skorzystać z jej wiedzy i doświadczenia i odwiedzić niektóre z nich.
"Nasze" dzieci też się nie nudziły. Olga i Amelka znalazły kryjówkę kociej rodziny i dokarmiały kocięta, a najmłodszy uczestnik spotkania, sześciomiesięczny Dawidek wykazał się ogromną cierpliwością i spokojem i po wyczerpujących obserwacjach tego, co się wokół niego dzieje, uciął sobie drzemkę :-)

Spotkanie zakończyłyśmy długim spacerem wzdłuż brzegu zbiornika.

Plusk wody uderzającej o brzeg, skrząca się w zachodzącym słońcu tafla, dostarczyły pięknego tła dla niekończących się rozmów przerywanych co jakiś czas śmiechem, szczególnie wtedy, gdy Jola poprowadziła nas na skróty drogą z piaszczystej górki :-)

Spotkamy się dopiero we wrześniu (choć nie wykluczamy w międzyczasie jakiejś wspólnej kawki czy lodów ;-))
Życzyłyśmy sobie pełnych słońca wakacji, udanych urlopowych wyjazdów oraz czerpania energii i radości z lata.
Do zobaczenia!
L.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz