czwartek, 12 czerwca 2014

Wakacje w Strefie Kobiet

Czas wakacji przed nami. Marzymy już  o letnim wypoczynku, spacerach, wycieczkach czy opalaniu.
Zanim jednak zrobimy przerwę wakacyjną warto by w kilu zdaniach podsumować. Na początku chce podkreślić, że był to sezon bardzo udany. Dołączyły do nas fantastyczne dziewczyny, które wniosły do naszego klubu powiew fantastycznej kobiecej energii. Podczas tegorocznej działalności skupiłyśmy się na artystycznych działaniach. Zakrólowała na kilka tygodni papierowa wiklina, dekorowałyśmy pięknie świece, postarzałyśmy przedmioty metodą decoupage, poznałyśmy haft krzyżykowy, który wykorzystałyśmy do kartek okolicznościowych. Tradycyjnie wykonałyśmy stroiki świąteczne, upiększyłyśmy się samodzielnie  wykonaną biżuterią sznurkową czy broszkami z materiału. Poznałyśmy też technikę tworzenia witraży, tym samym powstały cudowne witrażowe anioły. Kobieco i pięknie poczułyśmy się na warsztatach kosmetycznych i brafitterskich.Odkryłyśmy swą wyjątkowość podczas sesji zdjęciowej , wykonanej przez Dorotę Barłowską. Tradycyjnie też nasze Strefowiczki wzięły udział w święcie piękna jakim był VII Festiwal Kobiecości. Nie zbrakło też zajęć z rozwoju osobistego. Mogłyśmy również wyruszyć w dalekie podróże dzięki Klubowi Podróżnika,w którym brałyśmy udział. Integrowałyśmy się podczas spotkania andrzejkowego i wigilijnego oraz fantastycznej wycieczki do Warszawy( o tym w innym poście).

Teraz mamy wakacyjną przerwę. Czekają nas również zmiany. Od października b. r.  przenosimy się do nowego obiektu MCK PGE GIGANTY MOCY. Już na nas czeka piękna, nowoczesna, pachną nowością sala plastyczna. Mam nadzieję, że wszystkie Strefowiczki należące do już siedmioletniego klubu będą w kolejnym sezonie kulturalnym uczęszczać na nasze zajęcia.

 Zanim się wakacyjnie pożegnamy chcę Was-  drogie dziewczęta, te ciągle obecne i te, które z różnych powodów nie mogły być w Strefie zaprosić na spotkanie 13.06 b.r ( piątek) na Wawrzkowiźnie. 

Tym razem spotkanie organizuje Ela. Więc o szczegóły pytajcie Elę.


"Już za parę dni, za dni parę
Weźmiesz plecak swój i gitarę
Pożegnania kilka słów
Pitagoras bądźcie zdrów
Do widzenia wam canto, cantare"


Na  zakończenie troszkę wspomnień......
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz