wtorek, 12 listopada 2013

Diety, odchudzanie, energia czyli jak żyć zdrowoCzym jest dieta?
       Choć większości z nas dieta kojarzy się z chwilowym ograniczeniem spożywania pewnych produktów, rezygnacją ze słodyczy i ulubionych przekąsek to w rzeczywistości jest nieco inaczej. Dieta, to po prostu sposób odżywiania, czyli to, co, kiedy i w jakich proporcjach jemy. Aby odpowiedzieć sobie na pytanie, jaka jest nasza aktualna dieta, musimy się zastanowić jakie produkty spożywamy w ciągu dnia oraz godziny,  w których spożywamy posiłki. Na pewno zauważymy pewne charakterystyczne elementy występujące w naszym sposobie odżywiania – to właśnie jest nasza dieta.
Dieta to nie tylko sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów, ale przede wszystkim  zdrowie, dobra samopoczucie, dobra kondycja i piękna cera. Wyrzeczenie się lub ograniczenie spożywania pewnych składników, a zastąpienie ich zdrowszymi, może przynieść zauważalne po pewnym czasie skutki – poprawę stanu naszego zdrowia, przypływ pozytywnej energii oraz chęć życia.
 Podczas czwartkowego spotkania tj. 14 listopada  w Strefie Kobiet będziemy zajmować się dietą. Naszym mentorem w tej dziedzinie będzie dietetyk KATARZYNA WOJTULEWICZ.A. B

                                                               


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz