wtorek, 19 listopada 2013

  Małe zmiany w harmonogramie zajęć Strefy  Kobiet. 

 Niestety, zaplanowany "Wieczór piękności" nie odbędzie się z powodów osobistych koleżanki, która miała go poprowadzić.
 Na osłodę:) zaproponuję Wam Drogie Strefowiczki spotkanie w Klubie Podróżnika tj. czwartek godz. 18.00 kawiarnia Elite Coffe.

Klub Podróżnika - "W cztery strony Stanów"


Patrycja Szcześniak – rodowita bełchatowianka, jak i obywatelka świata, nieustanna podróżniczka i niestrudzona eksploratorka. Amatorka fotografii, pasjonatka gór, miłośniczka przygody. Znana w towarzystwie z szalonych, niekonwencjonalnych propozycji, coraz to nowych pomysłów na życie, dociekliwych dyskusji i… sprytu MacGyvera. Przełamująca stereotypy studentka psychologii, dla której wszelkie ograniczenia stają się naturalnym motorem do działania. Miłość do podróżowania odkryła będąc dzieckiem, ale dopiero autostop pozwolił dostrzec i pojąć jego prawdziwy sens.

Póki co na mapie udało się odhaczyć takie miejsca jak: Chorwację, Turcję, Irak, Gruzję, Rumunię, Czarnogórę, Albanię, Grecję, Portugalię, Hiszpanię, Maroko, Madeirę, Anglię, Stany Zjednoczone, udowadniając, że z pustym portfelem też można. Przesuwać horyzont to jej motto,  zdobywać „szczyty” to jej pasja, pokazać ludziom, że się mylą – jej misja.


  A co w przyszły czwartek??
Spotkanie na ten moment  " owiane" tajemnicą. Dodam tylko, że będzie to " wycieczka w głąb siebie".
A na tę wyprawę zabierze nas Eulalia Adasiewicz.
 Zapraszam
 A. B.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz